سوفیا

نوشیدنی

Sofia

شناخت از بازارهای چای جهان، احاطه علمی و کارشناسی بر انواع محصولات و ...

شناخت از بازارهای چای جهان، احاطه علمی و کارشناسی بر انواع محصولات و ‌تولیدات چای و عقد قرار داد با معتبر ترین تولید کنندگان دنیا “چای سوفیا” را به شرکتی متفاوت در این زمینه تبدیل نموده است. تعامل کارشناسی و ‌واردات چای مرغوب و با کیفیت از کشور هاى صاحب نام و چای خیز جهان مانند: هندوستان سریلانکا، کنیا و… این امکان را برای “سوفیا” فراهم آورده تا بتواند بهترین محصولات چای جهان را گزینش نموده و با فرمولاسیون منطبق با سلیقه بازار داخلی و خارجی به جامعه عرضه نماید.

‎هدف تاسیس شرکت چای سوفیا، تلاش برای دستیابی به ‌بهترین کیفیت انواع چای و حفظ آن و‌ جلب ‌رضایت مصرف کنندگان می باشد. همواره تمام تلاش ما بر انتخاب معتبر ترین مزارع چای و ‌تهیه بهترین ترکیب بوده است. در شرکت چای سوفیا حفظ کیفیت اعم از طعم، عطر، رنگ و‌ نوع بسته بندی بسیار حائز اهمیت می باشد. تنوع محصولات چای سوفیا در انواع چای سیاه ساده، معطر ، هلی و چاى كيسه اى و فله مطابق ‌با استانداردهای جهانی، تداوم بخش موفقیت این شرکت بین المللی تا به امروز بوده‌ است.

نکات برجسته این برند

استفاده از فناوری روز دنیا

شرکت نگین صنعتی جنوب با استفاده از کشت چای با کیفیت بالا توانسته رضایت مشتریان را جلب کند .

کشت چای با کیفیت بالا

بسته بندی با کیفیت بالا

تیم متخصص و جوان

استفاده از تیم جوان و متخصص

مهارت ها و فن آوری ها

کیفیت
0%
دسترسی به محصول
0%
بسته بندی
0%
قیمت
0%

شناخت از بازارهای چای جهان، احاطه علمی و کارشناسی بر انواع محصولات و ‌تولیدات چای و عقد قرار داد با معتبر ترین تولید کنندگان دنیا “چای سوفیا” را به شرکتی متفاوت در این زمینه تبدیل نموده است. تعامل کارشناسی و ‌واردات چای مرغوب و با کیفیت از کشور هاى صاحب نام و چای خیز جهان مانند: هندوستان سریلانکا، کنیا و… این امکان را برای “سوفیا” فراهم آورده تا بتواند بهترین محصولات چای جهان را گزینش نموده

پروژه های بیشتر

سبز دشت

زندگی سالم را با سبز دشت تجربه کنیدد …

قدس خراسان

قدس خراسان، نماد قدمت و کیفیت

شاتل

با شاتـــــــــل در فضــــــــــــــا زندگـــــــــــــی کـــــــن​…