مسما

مواد غذایی, نوشیدنی

MOSAMA

زندگی با مسما ست ...

شرکت زرين ستاره مسما پس از تاسیس در سال 1358، فعاليت بازرگانی خود را در زمينه مواد غذايی به ویژه چای آغاز نموده و پس از گذشت چند سال، با توجه به نياز کشور در تحول بسته بندی مواد غذايی به ويژه چای، با دارا بودن تجربه و امکانات لازم از سال 1377، به بسته بندی انواع متنوع چای با نام ثبتی مسما اقدام نموده و در این زمینه موفق به ایجاد تحولی مثبت در زمينه بسته بندی انواع چای داخله و خارجه گردیده است. اکنون، پس از گذشت چند دهه، محصولات اين شرکت با توجه به دارا بودن تنوع و کيفيت بالا، از جمله شناخته شده ترين نام ها در صنعت چای کشور می باشد. در حال حاضر نيز این مجموعه محصولات جديدی از قبيل زعفران، ادويه جات، پودرجات، حبوبات، نبات و بيسکوئيت را به سبد کالايی خود اضافه نموده است. همچنين واحد تحقیقات اين شرکت در سال 1389 ، با تلاش های انجام شده، موفق به ثبت اختراع انحصاری تی بگ شيرين و رژيمی گرديده است.

نکات برجسته این برند

تنوع بالا محصولات

چای ، حبوبات ، ادویجات ، قهوه ، قند و شکر ، کیک و بیسکویت و... در چرخه محصولات مسما است.

داری گواهینامه های بین المللی

گواهینامه بین المللی ISO9001:2008 در مدیریت کیفیت از دو شرکت معتبر TUVNORDآلمان و URSانگلستان، گواهینامه ISO22000:2005 در مدیریت بهداشت و ایمنی مواد غذایی از TUVNORD آلمان، گواهینامه HACCP در بهداشت و ایمنی مواد غذایی از شرکتURS انگلستان.

فراوری محصولاتی با کیفیت بالا

مسما با در نظر گرفتن رضایت مشتری از مواد اولیه مرغوب و با دستگاه های روز دنیا محصولات خود را فراوری میکند .

مهارت ها و فن آوری ها

کیفیت
99%
دسترسی به محصول
99%
بسته بندی
99%
قیمت
99%

محصولات تولیدی مسما در آزمایشگاههای مجهز زیر نظر مسئولین فنی و مهندسین کنترل کیفیت این موسسه دائماً مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و محصولات ارائه شده کاملاً بهداشتی و با کیفیت عالی می باشد که در نتیجه به عنوان واحد نمونه اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی معرفی گردیده تا نیازها و خواسته های مشتریان که جزء اساسی ترین اهداف این موسسه می باشد تامین گردد.

پروژه های بیشتر

راپیدو

پاکیزگی را همراه با آخرین عطر های روز دنیا تجربه کنید …

ساوین

ساوین لحظه های خوش زندگی …

صیدایران

با صید ایران با خیال آسوده کارهایتان را انجام دهید .