ساوین

مواد غذایی

SAVIN

شرکت ساوین با اتکا به تجهیزات به روز و تولید محصولات با کیفیت توانسته موفق به کسب انواع تقدیرنامه و سلامت در حوزه صنایع غذایی شود.

قدمت کسب و کار این گروه در طی 8 نسل گذشته همواره بر تجارت استوار بوده است، اما هم زمان با رشد اقتصادی کشور به ویژه در طی 30 سال گذشته، این کسب و کار خانوادگی، خود را با الزامات و ضروریات پیش آمده منطبق ساخت.

هسته اولیه این گروه، «شرکت آمای جهان گستر یزد»، 30 سال پیش به عنوان یک مجموعه توزیع و پخش در شهرستان «ابرکوه» شکل گرفت، اما با گذر زمان و توسعه فعالیت آن، به مرکز استان یزد منتقل گردید. از آن زمان تاکنون به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‏های توزیع ایران، به ویژه در مناطق مرکزی و شرقی کشور، در حال فعالیت است.

از سال 1396، دامنه فعالیت این مجموعه با تأسیس «شرکت آمای جهان گستر یکتا» با رویکرد تولیدی و صنعتی، در سطح ملی گسترش یافت و دوره جدیدی از حیات آن آغاز گردید. در حال حاضر گروه ‏های متنوع محصولات این شرکت با برندهای «ساوین»، «شنوف» و «گودایز» (محصولات ماکارونی، حبوبات و پروتئین سویا) تولید و در دسترس مصرف‏ کنندگان قرار می ‏گیرد.

نکات برجسته این برند

استفاده از فناوری روز دنیا

گروه آمای جهان گستر با استفاده از دستگاه های روز دنیا توانسته رضایت مشتریان را جلب کند .

تولید محصولات غذایی با کیفیت بالا

تولید محصولات غذایی حساس با کیفیت بالا

تیم متخصص و جوان

استفاده از تیم جوان و متخصص

مهارت ها و فن آوری ها

کیفیت
99%
دسترسی به محصول
99%
بسته بندی
99%
قیمت
99%

در حال حاضر شرکت پخش جهان گستر یزد (وابسته به گروه آمای جهان گستر) با در اختیار داشتن 50 نفر پرسنل در بخش ‏های فروش، مالی، انبار و ترابری، 10 دستگاه انواع خودروی حمل بار و 15  هزار متر مربع انبارهای مجهز، محصولات مرتبط خود را در سطح بازارهای مویرگی، عمده فروشی، هورکا و فروشگاه ‏های زنجیره ‏ای توزیع می‌کند.

پروژه های بیشتر

شاتل

با شاتـــــــــل در فضــــــــــــــا زندگـــــــــــــی کـــــــن​…

صیدایران

با صید ایران با خیال آسوده کارهایتان را انجام دهید .