نزدیک به نیم قرن تجربه در صنعت غذایی

کارخانه صنایع غذایی قدس خراسان در سال 1352 شمسی با 32 کارگر در سالنی به مساحت 2400 مترمربع با ظرفیت 200 تن تولید سالیانه و تنوع 7نوع کمپوت و کنسرو فعالیت خود را در منطقه گلشهر مشهد آغاز نمود.

در سال 1364 شمسی محل جدید و فعلی کارخانه قدس خراسان به مساحت 3 هکتار با سالن تولید بیش از 8000 مترمربع واقع در کیلومتر 20 جاده مشهد – قوچان مقابل نیروگاه طوس افتتاح گردید. این کارخانه پس از گذشت 47 سال فعالیت در عرصه تولید صنایع غذایی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد و با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز، زیر نظر متخصصین بهداشت و مهندسین تولید، تحت امر مدیرانی متعهد و مشتری مدار، موفق به افزایش تولید به میزان 4350 تن ظرفیت اسمی سالانه انواع محصولات غذایی شامل: 13 نوع کنسرو، 2 نوع کنسرو گوشتی، 7 نوع کمپوت، 6 نوع مربا، 4 نوع سس و 5 سایز رب گوجه فرنگی در بسته بندی های متنوع گردیده است؛ که این رشد کمّی با در نظر گرفتن ارتقاء سطح کیفی و ارزش غذایی محصولات تولیدی همراه بوده است.

نکات برجسته این برند

تنوع کالا

کارخانه قدس خرسان تلاش خودش را کرده که با تنوع کالا انتخاب را برای مشتریان آسان سازد.

کیفیت بالا

قدس خراسان تمام تلش خود را در امر استفاده از مواد اولیه مرغوب به کار برده و سعی دارد که نظر مشتریان را به خود جلب کند.

قیمت مناسب

قدس خراسان سعی خود را کرده که محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب بازار رقابتی بین صنایع غذایی ایجاد کند .

مهارت ها و فن آوری ها

کیفیت
99%
دسترسی به محصول
99%
بسته بندی
99%
قیمت
99%

این کارخانه تولیدی مفتخر است به دریافت نشان ملی استاندارد و همچنین اخذ گواهینامه های بین المللی ذیل که مؤید این تلاش خستگی ناپذیر می باشد:
ISO 22000 – ISO 18001 – ISO 14001 – HACCP

کارخانه صنایع غذایی قدس خراسان: نماد قدمت و کیفیت